Sport heads: Ice hockey

(od mousebreaker) Hodnocení Zahraj.cz : 73%

Moje hodnocení: 40%

Komentář: Vítejte u mého nového seriálu, kde příložitostně budu přidávat z jiných herních webů hokejové hry a bude je i hodnotit . Jako první tu máme hlavičkový hokej.

V této hře si zahrajete proti těm nejlepším hokejistům v historii. Chcete se dostat k dalšímu slavnému jménu a snažit se ho porazit? V tom případě, ale musíte nejdříve vyhrát nad předcházejícím hráčem, ale pozor (!) není to obyčejný hokej. Nad ledem se jednou za čas objeví něco jako mnohacípá hvězda a díky ní, např. je postava větší/menší či víc skáče anebo je super rychlá atd. a to buď ty anebo soupeř. Tato vlastnost platí do doby než padne gól. Poté se musí zas několik vteřin čekat než se něco takového nad hrací plochou objeví. Jako 1. se vám představí Guy the flower. U něho je limit zápasu 1 minuta. Neztrácejte naději. Ne každý vyhraje na poprvé. Ostatně i já můj 1. zápas prohrál 2:5 a to proto, že jsem zaspal začátek. 2. jsem prohrál 2:6., 3. 4:6, 4. 2:6, 5. 5:4 ---- Dominik Husky - hraje se do 7 gólů. Takže zápas se tu hraju buď na čas (minuta) anebo na góly. 1. match jsem s ním jsem prohrál 4:7 Jenže pak jsem hru ukončil a, když jsem přišel zpátky ke hře, tak už všechny tyto moje zápasy byli vynulovány.

I když jsem tuhle hru místy v mém komentáři prožíval, tak jí opravdu nedoporučuji.